“Тепла вода” від Зеленського: українцям у COVID-кризу вже не до жартів, – Уколов

“Тепла вода” від Зеленського: українцям у COVID-кризу вже не до жартів, – Уколов
Влада має представити чіткий план з подолання коронавірусної кризи, який би дозволив не вводити в Україні повний локдаун.

Об этом сообщает Слон


Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Віктор Уколов.


“Виникає питання, чому про забезпечення киснем говорить Кирило Тимошенко? Скільки б він не був талановитим заступником голови Офісу президента. Але він нібито відповідав за медійну частину. Чому він говорить про кисень? Чому цей кисень не був закуплений і не був організований ще тоді, під час першої хвилі, коли вже говорили про загрозу другої хвилі, коли був створений коронавірусний фонд на 66 мільярдів гривень? Чи не краще було б будувати не тільки дороги, а й лікарні із забезпеченим киснем?”, – сказав політолог.
Він також додав, що президент Зеленський мав би оприлюднити повноцінний план дій, а не жартувати на тему коронавірусу.


“І знову-таки питання: чому міністр внутрішніх справ говорить про повний локдаун, а президент і його офіс пропонують нам пити теплу воду, це написано на сайті Офісу президента? Якщо це жарт, то недоречний. Ми очікуємо від президента оприлюднення серйозного плану дій, а не жартів на тему коронавірусної інфекції, через яку гине стільки людей”, – підсумував Уколов.


Нагадаємо, очільник МВС Арсен Аваков заявив, що в Україні за його оцінкою потрібно негайно ввести локдаун на 3-4 тижні.


Джерело статті: “https://informator.press/tepla-voda-vid-zelenskoho-ukraintsiam-u-covid-kryzu-vzhe-ne-do-zhartiv-ukolov/”