У МЗС Білорусі відповіли Україні на невизнання Лукашенкапоследние новости в Украине останні новини в Україні

МЗС Білорусі розкритикувало Україну через заяви про невизнання легітимності Олександра Лукашенка, таємна інавгурація якого відбулася 23 вересня.

Об этом сообщает Редакция

Міністерство закордонних справ Білорусі випустило заяву, в якій зазначило, що у них особливе здивування викликає поведінка українських сусідів, які вже навіть не намагаються "закамуфлювати несамостійність в ухваленні своїх зовнішньополітичних рішень і не припиняють потік заяв нібито зі своїми "продвинутими" оцінками чомусь нашої внутрішньополітичної ситуації".

У МЗС Білорусі зазначили, що завжди безкорисливо підтримували Україну. Але "покликані догодити модним трендам заяви звучать від представника уряду сусідньої держави, яку Білорусь щиро і безкорисливо підтримує, зайнявши абсолютно незалежну і самостійну позицію. Хоча, судячи з усього, голова МЗС України і не вважає це важливим для своєї країни". У МЗС Білорусі зазначили, що ніколи не втручалися і не мають наміру втручатися у внутрішні справи інших держав і очікують такого ж підходу у відповідь. Білорусь ніколи не прагнула і не прагне до конфронтації і зацікавлена розвивати взаємовигідне конструктивне співробітництво з усіма міжнародними партнерами.

ASPI news повідомляло, що влада України і США випустила заяви, в яких зазначила, що Олександра Лукашенка не можна вважати законним і легітимним президентом Білорусі. А вибори 9 серпня не були справедливими. ASPI news писало, що Олександр Лукашенко 23 вересня обійняв посаду президента Білорусі. Церемонія інавгурації відбулася в Палаці Незалежності в Мінську.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-mzs-bilorusi-vidpovili-ukraini-na-neviznannya-lukashenka”