Правом змінити адресу голосування скористалося понад 100 тис. українців – ЦентрвиборчкомМісцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня

Правом змінити адресу голосування на місцевих виборах в Україні скористалося понад 100 тис. виборців. Про це 16 вересня повідомила журналістам секретарка Центральної виборчої комісії (ЦВК) Олександра Гаттауліна, інформує УНН.

Об этом сообщает Компромат

"Станом на зараз можна констатувати, що таким правом скористалося десь орієнтовно 100 тис. громадян... Чому така цифра? Можна сказати, що вона не така вражаюча, не така велика, як ми могли б очікувати. Напевно, були для цього певні причини", – сказала вона.

За її словами, такий механізм застосовують уперше.

"Незважаючи на те, що Центральна виборча комісія провела певну інформаційно-просвітницьку кампанію – напевно, не всі виборці дізналися про такий новий механізм, про таку можливість, про спрощення процедур, і не змогли, у зв’язку з цим, скористатись своїм правом", – припустила Гаттауліна.

Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму та окремих районів Донецької й Луганської областей.

Виборча кампанія стартувала 5 вересня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/pravom-zminiti-adresu-golosuvannja-skoristalisja-blizko-100-tis-ukrajintsiv-tsentrviborchkom-1518682.html”