Українцям готують сюрприз з реєстрацією нових авто: що потрібно знатиКабінет міністрів України допрацював проект постанови про реєстрацію нових транспортних засобів, який передбачає, що їх можна буде зареєструвати прямо в автосалоні.

Об этом сообщает Компромат


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на "Автоконсалтинг".


Даний проект надійшов на узгодження в уряд з Міністерства внутрішніх справ і націлений на реєстраційну оптимізацію.


Передбачається, що автосалони офіційних імпортерів і дилерів зможуть надавати офіційно послуги з реєстрації автомобілів. Для цього вони повинні зареєструватися в Головному сервісному центрі (ГСЦ) МВС як суб’єкти господарювання та підписати з ГСЦ МВС договір про співпрацю.


Тоді вони отримають право самі готувати необхідні документи для реєстрації авто, по тій формі, яка прийнята в ГСЦ, і ідентифікувати особистість покупців транспортних засобів та/або їх повноважних представників.


Підготовлені імпортерами та дилерами документи будуть передаватися в ГСЦ через функціональну підсистему єдиної інформаційної системи МВС.


Відзначається, що в автосалоні покупець нового автомобіля зможе відразу отримати реєстраційний держномер і техпаспорт на транспортний засіб.


Як повідомляв "Апостроф", в Міністерстві інфраструктури України мають намір зобов’язати водіїв, які надають послуги з перевезення вантажів і пасажирів, періодично проходити перенавчання і здавати іспити.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-09-13/ukraintsam-gotovyat-syurpriz-s-registratsiey-novyih-avto-chto-nujno-znat-/209140”