Топменеджера Приватбанку призначили заступником голови НБУ

Рада НБУ призначила керівника напряму з юридичної координації діяльності Приватбанку Ярослава Матузку заступником голови Нацбанку.

Об этом сообщает Москов пост


Про це повідомляє прес-служба НБУ.


Зазначається, що кандидатуру Матузки для призначення на цю посаду подав Раді НБУ голова Національного банку Кирило Шевченко.


"На посаді заступника голови НБУ Ярослав Матузка відповідатиме за діяльність фінансово-адміністративного та операційного блоку регулятора. Він приступить до виконання своїх обов’язків з дотриманням усіх необхідних процедур, визначених законодавством", — йдеться у повідомленні.
"Підвищення ефективності роботи Національного банку та посилення його команди я вважаю своїм пріоритетним завданням. Я знаю Ярослава Матузку як результативного керівника та висококваліфікованого спеціаліста з правових питань.


Він успішно захищав інтереси держави у справах Приватбанку, зокрема супроводжував справи банку у міжнародних судових інстанціях. Фахові знання та досвід роботи у сфері державного фінансового управління безумовно стануть корисним надбанням для центрального банку. Його залучення до команди Нацбанку сприятиме модернізації наших внутрішніх процесів у питаннях фінансового управління, адміністрування та операційної діяльності", — заявив Шевченко.


До призначення у Національний банк Матузка із 2016 року працював у ПАТ КБ "ПриватБанк", зокрема із 2018 року — керівником напряму з юридичної координації діяльності банку.


Крім того, був членом наглядової ради АТ АБ "Укргазбанк" у 2010-2017 роках та членом Ревізійної комісії АТ "Ощабданк" у 2011-2014 роках.


Нагадаємо:


Рада НБУ 26 серпня звільнила Романа Борисенка з посади заступника голови Нацбанку з 28 серпня 2020 року.


На посаді заступника голови НБУ він відповідав за діяльність фінансово-адміністративного та операційного блоку регулятора.


Економічна правда
Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/09/4/664724/”