Збиття літака МАУ: у МЗС прокоментували висновки Ірану щодо аналізу "чорних скриньок"последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
Міністерство закордонних справ України/"Фейсбук"


Євген Єнін прокоментував заяви представників авіаційної влади Ірану. Заступник міністра закордонних справ України відреагував на висловлювання про перспективи виплати відповідних компенсацій за збитий літак.

Об этом сообщает Дедал

Іранська сторона повністю відповідальна за технічне розслідування обставин нападу на авіалайнер МАУ. Про це 24 серпня повідомило "Радіо Свобода".

Результати зчитування бортових самописців оголосили французькі фахівці. З самого початку експерти припускали, що авіалайнер був справний. Всі пілоти діяли згідно відповідних інструкцій.

Україна буде вимагати компенсацій в Ірану. Дипломати сподіваються, що іранська сторона надасть офіційно набагато більше інформації під час наступного раунду переговорів. Єнін додав, що підтвердилися дані стосовно причин трагедії. Фахівці заявили, що у літак потрапили дві ракет протиракетної оборони іранської армії.

Раніше ASPI news повідомляло, що на території Франції завантажили дані з "чорної скриньки" для проведення відповідної експертизи. Стало також відомо, що авіакомпанія МАУ отримала ембарго на здійснення перевезень на невизначений термін.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zbittya-litaka-mau-u-mzs-prokomentuvali-visnovki-iranu-schodo-analizu-chornikh”