Слуга народу делегувала "корабельну сосну" Домбровську в мери Миколаєвапоследние новости в Украине останні новини в Україні

Тетяна Домбровська повідомила, що хоче стати першою жінкою-мером міста Миколаєва. Домбровська розповіла, що у неї є сильна команда і план дій, як поліпшити Миколаїв.

Об этом сообщает RuGate

Тетяна Домбровська оголосила, що балотується на виборах мера Миколаєва від президентської політсили "Слуга народу". Про це народна депутатка повідомила у відеозверненні. Нагадаємо, саме Домбровську Олександр Корнієнко називав "корабельною сосною" і "робочою бабою".

Домбровська заявила у відеозверненні, що вона, як і кожен миколаївець, щодня бачить проблеми рідного міста: розбиті дороги, зграї бездомних собак, недоглянуті фасади, реклама наркотиків і багато іншого. Їй, як і всім жителям, хочеться якісних змін. Тому було ухвалено непросте рішення — стати першою жінкою-мером міста Миколаєва. Домбровська зазначила, що у неї є сильна команда, план дій. Вона сповнена рішучості зробити Миколаїв кращим, чистішим і безпечнішим.

ASPI news писало, що раніше народний депутат, голова фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко визнав, що скандальне відео про "корабельну сосну" не монтаж. Олександр Корнієнко приніс вибачення за епітет, яким він охарактеризував активність і цілеспрямованість народної депутатки від партії "Слуга народу" Тетяни Домбровської. Як відомо, на відео прозвучали висловлювання Корнієнко про те, що Домбровська "баба робоча, як корабельна сосна". Раніше в "Європейській Солідарності" відреагували на інцидент з "плівкою Корнієнка/Арахамії".


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/sluga-narodu-deleguvala-korabelnu-sosnu-dombrovsku-v-meri-mikolaeva”