Єгипет змінив правила в’їзду для туристівЄгипет з суботи, 8 серпня вимагатиме від іноземців негативний результат лабораторного (ПЛР) тесту на коронавірус, зроблений не раніше ніж за 72 години до в’їзду на територію країни. Відповідне рішення підписав прем’єр-міністр Єгипту Мустафа Мадбулі, повідомило видання El Balad.

Об этом сообщает Компромат

Ці вимоги стосуються всіх іноземців, які прибувають морським, повітряним або наземним транспортом. Однак обмеження не поширюються на туристів, які їдуть відпочивати в такі туристичні зони, як Шарм-ель-Шейх, Табу, Хургаду, Марса-ель-Алам і Мерса-Матрух.

Водночас тим, хто приїжджає на відпочинок у перераховані вище міста, заборонено виїжджати за їхні межі без наявності негативних ПЛР-тестів.

На сьогодні в Єгипті зафіксовано 95 тис. випадків зараження коронавірусом. З початку пандемії від хвороби померла 4951 людина, ще 48 898 пацієнтів змогли побороти інфекцію.

Єгипет відкрив курорти для туристів з 1 липня.Джерело статті: “https://zaxid.net/yegipet_zminiv_pravila_vyizdu_dlya_turistiv_n1506108”