У Митній службі відзвітували за виконання в липні-2020 плану доходів до бюджетупоследние новости в Украине останні новини в Україні


У другому літньому місяці Державна митна служба України змогла виконати поставлені завдання Міністерством фінансів про план перерахування до держбюджету певної суми доходів. Згідно з повідомленням Держмитниці, в липні 2020 року бюджет завдяки роботі відомства був поповнений на 17% більше, ніж у попередньому місяці.

Об этом сообщает Редакция news

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Державної митної служби України. У повідомленні зазначено, що в бюджет було перераховано 31,3 мільярди гривень, що на 4,6 мільярда гривень більше, ніж у червні 2020 року.

При цьому, як зазначили в Держмитниці, показник індикатива в липні, в порівнянні з червнем, був більше на 5,3 мільярда гривень, що склало 20,5%. Розмір середньоденних надходжень в липні склав 1,36 мільярда гривень, це на 1,8% більше, ніж у червні, повідомили в ДМСУ.

Виконуючий обов’язки голови Держмитслужби Ігор Муратов підкреслив, що очолювана ним структура успішно надолужує відставання від плану про виконання бюджету, яке сформувалося на початку цього року. "Завдяки вжитим організаційним заходам, ухваленим управлінським рішенням, посиленню роботи Митниці з контролю митної вартості, класифікації товарів Держмитслужба забезпечила виконання індикативних показників протягом червня та липня поточного року", — зазначив Муратов.

Варто також нагадати, що митниця продовжує змінюватися і реформується. У 2020 році здійснили 99,7% транзитних операцій і 100% для імпорту. Результати отримані завдяки дії "єдиного вікна". Про це 3 серпня повідомили в пресслужбі Мінфіну.

Говорячи про роботу митниці варто також нагадати, що співробітник цієї структури в Запоріжжі намагався за допомогою компанії "заощадити" 117 тисяч гривень. Правоохоронці вручили йому підозру. Чиновника звинувачують у завданні збитків через несплату митних платежів, пише ASPI news.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/u-mitniy-sluzhbi-vidzvituvali-za-vikonannya-v-lipni-2020-planu-dokhodiv-do-byudzhetu”