Кому Лукашенко може передати владу в Білорусі: названі несподівані кандидатиПрезидент Білорусі Олександр Лукашенко може передати владу в руки жінці під час майбутніх виборів, дві кандидатки для цього у нього вже є.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це "Апострофу" розповів керуючий партнер Digital Finger Олександр Колтунов.


Він зазначив, що зараз білоруський президент приміряв роль рятівника нації і тому сконцентрував владу в своїх руках. У той же час його рейтинг почав падати і при демократичному, вільному волевиявленні він може просто програти вибори.


"Прийдешні вибори спонукали його зіграти роль рятівника народу Білорусі. На тлі стагнації економіки, падіння якої складе від 5-7% до 12 — 15%, бажання перемогти на виборах штовхає Лукашенка на ризики. Популярність у нього не та, як в 2015 році на тлі Мінських переговорів, в ролі рятівника України. Робити прогноз дуже сміливо, адже пік пандемії ще не настав, і економіка не зайшла в круте піке. На мою думку, при демократичній процедурі виборів, щоб їх визнали всі країни світу, обов’язково буде другий тур. Адже підтримки до влади в особі Лукашенка немає — немає "ядерних" 50%", — заявив експерт.


Також він назвав імена і розповів про біографії жінок, яким Лукашенко може передати владу. Причиною такої передачі експерт назвав те, що на думку білоруського президента, жінки не представляють небезпеки для нього і його сім’ї.


"Висока ймовірність транзиту влади в руки президента-жінки, оскільки за логікою Лукашенка жінка, очоливши країну, не підніме руку ні на нього особисто, ні на його сім’ю. У Лукашенка є дві жіночі кандидатури, повні протилежності — 60-річна Наталя Качанова, колишня глава Адміністрації президента, спікер Ради Республіки, досвідчена номенклатурщиця, російська, і 43-річна Анна Канопацька, опозиційний політик, білоруска і представниця великого європейського бізнесу. Якщо перша тяжіє до інтеграції з Росією, то друга за переорієнтацію Білорусі в бік Європи. Одне можна стверджувати: якщо не відбудеться катастрофи через пандемію коронавируса, то шанси зберегти владу або передати її транзитом у Лукашенко дуже високі", — зазначив він.


Детальніше про майбутні вибори в Білорусі читайте в матеріалі "Апострофа": Лукашенко може передати владу жінці, у нього є дві кандидатки — білоруський бізнесмен.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-04-20/komu-lukashenko-mozhet-peredat-vlast-v-belarusi-nazvany-neozhidannye-kandidaty/194567”