Меган Маркл та принц Гаррі відмовились працювати з 4 британськими газетами через фейкиГерцог і герцогиня Сассекські припиняють співпрацю з чотирма британськими газетами через публікацію фейкової інформації. Про це повідомляє BBC.

Об этом сообщает Руспрес

Гаррі і Меган написали листи британським виданням Sun, Daily Mail, Mirror і Express, де висловлюють незадоволення через те, що газеті спотворюють інформацію та дозволяють публікувати агресивні висловлювання у їхній бік.

«Будь ласка, зверніть увагу, що герцог і герцогиня Сассекському не будуть взаємодіяти з вашими виданнями. Не буде взагалі жодної співпраці і взаємодії», — йдеться в листі.

Подружжя в листі зазначило, що вони були свідками того, як життя людей, в тому числі їх знайомих, руйнувалось через плітки, які публікують тільки заради збільшення статків видання.

  • 8 січня 2020 року британський принц Гаррі та його дружина Меган Маркл відмовилися від звання членів королівської сімʼї.
  • 13 січня Єлизавета II, принц Чарльз та інші члени монаршої сімʼї зібралися на екстрену нараду, за підсумком якої вирішили, що Гаррі з Меган представлятимуть британську корону до закінчення перехідного періоду — до 31 березня.
  • 31 березня 2020 року Меган Маркл і принц Гаррі офіційно припинили виконувати обовʼязки старших членів британської королівської сімʼї.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/42235-princ-garri-ta-megan-markl-pripinyayut-spivrobitnictvo-s-4-britanskimi-gazetami-cherez-feyki”