Презентація книги Івана Богатирьова: Особиста безпека в умовах війни та Чернігівщина у вогняному розпалі

Презентація книги Івана Богатирьова: Особиста безпека в умовах війни та Чернігівщина у вогняному розпалі


Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Софії та Олександра Русових з радістю анонсує своє нове заходження — презентацію книги порад "Особиста безпека в умовах війни" та монографії "Чернігівщина у війні: (нариси відтворення подій 24 лютого 2022 року)". Це захід відбудеться 13 червня о 15:00 у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових.

Автором цих цікавих видань є визначний фахівець у галузі права, доктор юридичних наук, професор Іван Богатирьов. Презентація обіцяє стати захоплюючою та пізнавальною, адже учасникам відкриються унікальні можливості дізнатися про особисту безпеку в умовах війни, а також про події, що сталися на Чернігівщині 24 лютого 2022 року.

Однак важливо зазначити, що у випадку оголошення повітряної тривоги проведення заходу призупиняється з метою забезпечення безпеки всіх присутніх. Гості та працівники бібліотеки будуть направлені до найближчого укриття, яким є проспект Миру, будинки 35, 35а та 35б.

Більше інформації про захід можна знайти за посиланням: http://libkor.com.ua/.../1555-prezentacija-knigi-porad...

Не пропустіть можливість збагатити свої знання та отримати цікавий досвід на заході, що проводиться в Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових! #Чернігів #бібліотека #бібліотекаРусових #презентація

Оригінал статті:

#анонс

Чернігівська ОУНБ ім. Софії та Олександра Русових:

Клуб "Краєзнавець" запрошує!

13 червня о 15:00 у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбудеться презентація книги порад "Особиста безпека в умовах війни" і монографії "Чернігівщина у війні: (нариси відтворення подій 24 лютого 2022 року)" доктора юридичних наук, професора Івана Богатирьова.

ВАЖЛИВО! У разі оголошення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ проведення заходу призупиняється. Гості і працівники бібліотеки прямують до найближчого укриття (просп. Миру, 35, 35а, 35б).

Докладніше за посиланням: http://libkor.com.ua/.../1555-prezentacija-knigi-porad...

#Чернігів #бібліотека #бібліотекаРусових #презентація

https://www.facebook.com/cult.gov.ua