Зеленський їдко прокоментував ставлення Путіна до втрат своєї армії на Харківщині

Зеленський їдко прокоментував ставлення Путіна до втрат своєї армії на Харківщині


Володимир Зеленський.

Рано вранці 10 травня російсько-окупаційні війська спробували прорвати оборонну лінію ЗСУ на Харківщині, але, зрештою, «зав’язли» у Вовчанську та біля прикордонних населених пунктів , однак не припинили своїх спроб, попри колосальні втрати.

Про те, яких втрат зазнає «друга армія світу» у співвідношенні до ідентичних показників Сил оборони на Харківському напрямку, а також як реагує на ці безплідні зусилля російський диктатор Володимир Путін, пише «НБН», посилаючись на пояснення президента України Володимира Зеленського, оприлюднене у виданні VLAST.KZ.

За словами Зеленського, прорив путінських військ у напрямку до Харкова, що стався трохи більше ніж два тижні тому, завершився величезними військовими втратами — 1 до 8, — один українець за вісім росіян. Зокрема, виходячи з інформації, якою володіє український лідер, тільки протягом останнього тижня, втрати окупаційних військ РФ досягли 2 000 — 3 000 у «живій силі».

Крім того, президент України наголосив, що Путіну абсолютно начхати на такі втрати, оскільки в такі моменти російський диктатор не залишає лазню, «або SPA, який показували не один раз», займаючись зовсім іншим, а не підрахунком трагічної, для РФ, статистики.

Зеленський акцентував:

Але ручки він [Путін] свої маленькі не відмиє, звичайно, від цього кровопролиття.

Раніше ми писали про те, як Зеленський коментував нову атаку РФ на Харків і звернувся до світових лідерів.