Путін прокоментував ідею Макрона із встановленням «олімпійського перемир’я»

Путін прокоментував ідею Макрона із встановленням «олімпійського перемир’я»


Кремлівський диктатор Володимир Путін повідомив , що обговорив із президентом Китаю Сі Цзіньпіном ідею оголошення «олімпійського перемир’я», зазначивши, що по суті ця ідея дуже правильна

Як повідомив кремлівський диктатор Володимир Путін у розмові з президентом Сі Цзіньпіон вони "зачепили" тему з "олімпійським перемир’ям", яке запропонував запровадити на час Олімпійських ігор у Парижі президент Франції Еммануель Макрон.

Путін прокоментував ідею Макрона із встановленням «олімпійського перемир’я»

Володимир Путін

Кремлівський диктатор заявив, що сама ідея оголошення олімпійського перемир’я є правильною та конструктивною, але сьогодні міжнародні спортивні чиновники нібито порушують принципи олімпійської хартії.

На думку кремлівського диктатора, ці чиновники зараз політизують спорт, що неприпустимо.

"Вони самі порушують, у тому числі і в даному випадку щодо Росії, не допускаючи наших спортсменів виступати на Олімпійських іграх зі своїм прапором, зі своїм прапором і зі своєю національною музикою, з гімном щодо нас порушують, а хочуть, щоб ми у свою чергу, виконували ті правила, які вони нам диктують",

— заявив Путін і додав, що це "дуже несправедливо".

Російський диктатор вважає, що нібито перед тим, як від когось щось вимагати, потрібно дотримуватись "норм справедливості", а цього щодо Росії просто немає.

При цьому Путін поскаржився на те, що нібито вся ситуація в олімпійській сфері перетворилася на комерційну корпорацію, в якій все будується навколо грошей, і якщо так все продовжуватиметься й надалі, то майбутнього в олімпійського руху не буде.

Нагадаймо, портал "Коментарі" розповідав, що президент Франції Еммануель Макрон запропонував на час проведення Олімпійських ігор встановити перемир’я, зокрема, і в Україні. Цю ідею він обговорив із Сі Цзіньпіоном, який її підтримав.

Водночас, в Україні проти оголошення "олімпійського перемир’я". При цьому експерти вважають , що РФ насправді зацікавлена у ньому.