Мер одного з міст Миколаївщини зробив офіційну заяву стосовно своєї декларації

Мер одного з міст Миколаївщини зробив офіційну заяву стосовно своєї декларації


ФОТО: Expert

Мер Очакова Сергій Бичков зробив офіційну заяву стосовно своїх декларацій. Заява стосується раніше оприлюднених матеріалів Національного агентства з питань запобігання корупції .

Про це повідомила пресслужба Очаківської міської ради.

Нещодавно, на сайті НАЗК, була оприлюднена стаття щодо "Незаконного збагачення та недостовірних відомостей..." стосовно моїх доходів і доходів моєї сім’ї. Це було зроблено спеціально в той момент, коли я знаходжуся у відрядженні і не можу особисто прокоментувати цю інформацію, — зазначив Сергій Бичков.

За його словами, після повернення з відрядження він надасть всю інформацію щодо доходів всім, хто в ній зацікавлений, починаючи з 2016 року.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції, міський голова Очакова Сергій Бичков придбав житло за кордоном та отримав у подарунок від матері кошти у сумі 12 мільйонів гривень. Про це стало відомо після повної перевірки декларацій за 2021 та 2022 роки, поданих очаківським міським головою.

Було встановлено, що під час війни у 2022 році посадовець разом із дружиною набули у власність квартиру в Іспанії площею 122,31 кв. м вартістю понад 5 мільйонів гривень. Посадовець у декларації, серед іншого, зазначив про зростання у звітному періоді грошових активів на 2 млн грн, законність джерел походження яких не підтвердив під час перевірки.

Мер Нової Одеси Олександр Поляков за 2023 рік заробив понад 700 тисяч гривень та не задекларував грошових збережень. Також він задекларував житловий будинок в Новій Одесі на 69.6 квадратних метрів, який у 2007 році обійшовся йому у 25 тисяч 205 гривень. За 2023 рік як міський голова він заробив 787 тисяч 317 гривень.

Очільник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта задекларував 9 земельних ділянок, 5 автівок та зберігає 110 тисяч доларів. Іван Кухта разом з дружиною, Євгенією Онищенко, володіє 8 земельними ділянками, вартість кожної яка складає 24 тисячі 209 гривень, що у сумі складає 193 тисячі 672 гривні.

Мер Первомайська Олег Демченко за 2023 рік заробив 1,7 мільйона гривень, а його дружина користується Porsche Cayenne. Готівкою мер Первомайська зберігає 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів, а його дружина — 300 тисяч гривень, 15 тисяч доларів та 5 тисяч євро.