Зеленський закликав партнерів посилити ППО для Харківщини: «Маємо унеможливити цей терор!»Read in English

Зеленський закликав партнерів посилити ППО для Харківщини: «Маємо унеможливити цей терор!»

Зеленський закликав партнерів посилити ППО для Харківщини: «Маємо унеможливити цей терор!»

Президент Володимир Зеленський відреагував на цілодобовий російський терор проти мирних мешканців Харкова. Глава держави наголосив, що злочинні дії ворога потрібно унеможливити.

Для цього президент закликав посилити протиповітряну оборону Харківській області. Про це Зеленський заявив у своєму Telegram.

Глава держави заявив, що внаслідок нічних російських ударів у Харкові загинули 6 людей, ще понад 10 людей було поранено.

Також Зеленський зазначив, що російський терор проти мирних жителів потрібно унеможливити. Президент заявив, що партнери можуть допомогти з посиленням протиповітряної оборони в Харківській області.

"Російський терор проти Харкова не зупиняється. Чергові удари по місту та регіону. Пошкоджено житлові будинки й цивільну інфраструктуру. На жаль, 6 людей загинуло. Щирі співчуття рідним і близьким. Понад 10 людей поранено. Всі служби на місці працюють, усім постраждалим надається допомога. Маємо унеможливити цей терор. Надважливо посилити ППО для Харківщини. І партнери можуть нам із цим допомогти", – написав президент.