Сьогодні Львів відвідає міністр охорони здоров’яУ понеділок, 22 червня, у Львові із візитом перебуватиме міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Він відвідає львівські медзаклади. Про це під час ранкового ефіру на радіо Люкс FM розповів міський голова Львова Андрій Садовий, повідомили у прес-службі ЛМР.

Об этом сообщает База компромата

Міський голова зазначив, що планує запропонувати Максиму Степанову зробити відділення для лікування від Covid-19 у кожній лікарні країни.

«Сьогодні до Львова буде візит міністра охорони здоров’я пана Степанова. Він хоче об’їхати львівські медичні установи, після чого буде розширена нарада. Я на цій нараді буду пропонувати декілька речей. Аналізуючи ситуацію, яка є в країні, в світі, ми бачимо, що кількість хворих зростає. Навіть ті країни, які вже забули про Covid-19, знову з ним зіштовхуються. У нас немає таких фінансових можливостей, як в світових лідерів, тому нам треба бути дуже обережними. В нас кожна лікарня має мати відділення, де лікуватимуть хворих від коронавірусу. Той розподіл, що був раніше, є нереальним. Коли в лікарню швидкої допомоги приводять хворого з інфарктом, то його не повезуть в інфекційну, якщо виявлять Covid-19, бо там його не лікуватимуть від інфаркту. Такі відділення мають бути, і ми це у Львові робимо, але важливо, щоб це робили по всій Україні», – розповів Андрій Садовий.

Також він зазначив, що на сьогодні постановою уряду чітко визначені лікарні, які отримують доплати за боротьбу з COVID-19.

«І тут ще одна моя пропозиція міністру: всі лікарні, де є хворі на коронавірус, мають отримувати підтримку від держави. Львів з перших днів дає доплати по 10 тис. грн медикам, які працюють з хворими, та по 20 тис. грн тим, які самі захворіли. Держава нас наздоганяє, тому ми повинні давати свіжі ідеї, щоб захистити лікарів і давати якісне лікування всім хворим», — розповів в ранковому ефірі на радіо Люкс FM Андрій Садовий.

До слова, у п’ятницю, 19 червня обласна комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення про продовження карантинних обмежень на Львівщині до 22 червня. Сьогодні комісія знову розглядатиме рішення про послаблення карантину. Щоправда, за добу на Львівщині вперше коронавірус підтвердили у 200 мешканців області.Джерело статті: “https://zaxid.net/sogodni_lviv_vidvidaye_ministr_ohoroni_zdorovya_n1503960”