Новопризначений міністр фінансів прокоментував можливе звільнення голів податкової та митниціНовопризначений міністр фінансів прокоментував можливе звільнення голів податкової та митниці

Новопризначений міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що звільнення очільників Державної податкової служби та Державної митної служби не вирішить проблеми в цих відомствах.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це він розповів в інтерв’ю LIGA.net.

"Кадрові питання назріли, але ситуація вимагає більш складного рішення, ніж звільнення двох топ-чиновників. Потрібні інституційні зміни. Є серйозні питання з організаційної ефективності цих структур: управлінська вертикаль там зруйнована ", — заявив міністр.

Він також зазначив, що ознайомився із повідомленнями колишнього міністра Ігоря Уманського про схеми із ПДВ, через які бюджет недоотримує 5 мільярдів гривень.

"У цьому сенсі є аспекти реакції правоохоронних органів щодо цієї ситуації", — сказав Марченко.

Нагадаємо, колишній міністр фінансів Ігор Уманський заявив, що його відправили у відставку через спроби звільнити голів Державної митної служби Макса Нефьодова та Державної податкової служби Сергія Верланова. За його словами, через схеми із "скручуванням" ПДВ державний бюджет недоотримує 5 мільярдів гривень.

Відео Нові міністри охорони здоров’я і фінансів: що про них відомо

Максим Степанов — новий міністр охорони здоров’я, хірург за спеціальністю, втім, має диплом з міжнародної економіки. Працював у "Нафтогазі", податковій та в одеській ОДА. Очільник Мінфіну — Сергій Марченко — був експертом ряду економічних шкіл та центрів. З 2002 року перебуває на державній службі. І так не дійшло до голосування за нового міністра енергетики. Кандидатом на посаду була Ольга Буславець.

Нові міністри охорони здоров’я і фінансів: що про них відомо
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/novopriznacheniy-ministr-finansiv-prokomentuvav-mozhlive-zvilnennya-goliv-podatkovoyi-ta-mitnici-1533651.html”