З вінницьких дитячих садочків передали продукти харчування до медичних закладівУ Вінниці оптимізують витрати з міського бюджету – сьогодні, 23 квітня, під час онлайн засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради було прийнято рішення передати продукти харчування з дитячих садочків до лікарень міста. Заклади охорони здоров’я вторинного рівня отримають харчі на загальну суму 131,5 тис.₴ Таке рішення було прийнято враховуючи те, що діти, через карантин, з 14 березня не відвідують ДНЗ.

Об этом сообщает Преступная Россия

Продукти харчування отримають: Вінницька міська клінічна лікарня «Центр матері та дитини», міська клінічна лікарня №3, Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології, пологовий будинок №2, міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, пологовий будинок №1.

«Департамент освіти Вінницької міської ради безкоштовно передає із балансу закладів дошкільної освіти на баланс закладів охорони здоров’я вторинного рівня продукти харчування. Зрозуміло, що цього року потреба в продуктах для дитячих садків буде меншою, ніж зазвичай. Тому для оптимізації витрат бюджетних коштів ми перенаправляємо вже придбані продукти у стаціонари міста, де постійно є хворі, які потребують харчування», — повідомила директорка департаменту освіти Оксана Яценко.Джерело статті: “https://www.myvin.com.ua/news/9749-z-vinnytskykh-dytiachykh-sadochkiv-peredaly-produkty-kharchuvannia-do-medychnykh-zakladiv”