Учасник небойових дій: скандальний секретар Бучанської міськради отримує кошти, хоча не служив в АТО (ДОКУМЕНТ)Василь Олексюк Василь Олексюк

Секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк несподівано виявився учасником бойових дій, попри те, що не служив в армії

Об этом сообщает Руспрес


Як передає "Моя Київщина", про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова місцевої спілки учасників АТО Олександр Буйвалюк, назвавши його "волонтерським УБД".


Відповідно до офіційної біографії секретаря ради Василя Олексюка, вказано, що з 2012 року по теперішній час безперервно знаходиться на посаді. Жодної інформації про проходження військової служби в період АТО/ООС не зазначено. Існує лише згадка про волонтерські поїздки, але, як відомо, волонтери не отримують статус УБД.


Підтвердженням правдивості слів Олександра Буйвалюка може слугувати, те, що починаючи з 2017 року Василь Олексюк в своїй декларації вказує дохід у вигляді соціальних виплат на суму ідентичну до щорічної виплати для учасників бойових дій.


Також нагадаємо, що 25 українська експедиція, до складу якої входив бучанець Євгеній Прокопчук, прибула до станції "Академік Вернадський", що в Антарктиді.

Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/04/23/uchasnik-nebojovih-dij-skandalnij-sekretar-buchanskoyi-miskradi-otrimuye-koshti-hocha-ne-sluzhiv-v-armiyi-dokument/”