Названо топ-3 пози в сексі для одночасного оргазму (18+)Експерти назвали найбільш привабливі пози для любителів фінішувати разом.

Як не дати партнеру дійти до фінішу самому / ua.depositphotos.com

Для експериментів в ліжку немає меж, головне щоб і ви, і ваш партнер отримували тільки позитивні емоції.

У величезній різноманітності поз досить складно орієнтуватися, а хочеться все спробувати. Експерти WomanHit назвали найбільш привабливі пози для любителів фінішувати разом.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Професійна наїзниця

Поза, коли жінка зверху, може мати безліч варіацій, крім того, коли жінка контролює процес, їй легше досягти оргазму, оскільки в більшості випадків чоловіки досягають піку насолоди першими, в той час як партнерці ще далеко до фіналу. Цей варіант пози наїзниці припускає, що жінка сидить зверху, злегка відхилившись назад: так стимулюються найчутливіші точки на її тілі, що допомагає наздогнати чоловіка у відповідальний момент.

Метелик

Якщо вам набрид одноманітний секс на ліжку, час трохи змінити локацію, але все ж залиште постіль як учасника інтимного заходу. Жінка лягає на ліжко, а партнер у цей час стає навпроти ліжка. Така поза забезпечує більш глибоке проникнення, особливо якщо жінка підніме ногу на плече свого чоловіка. Однак будьте обережні, якщо ви починаєте відчувати дискомфорт, одразу скажіть про це чоловікові.

Десертна ложка

Ідеальна поза, якщо періодично виникають хворобливі відчуття від проникнення. В такому становищі неможливо увійти на повну довжину, а отже, чоловікові доведеться діяти акуратно. Ваш партнер лягає ззаду й під час самого процесу допомагає стимулювати найчутливіші точки руками. Так ви не дасте чоловікові швидко закінчити справу, але й самі встигнете досягти піку разом з ним.

Раніше екс-міністр охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що наразі відомо про заняття сексом під час пандемії COVID-19 і дала поради, як знизити ймовірність захворювання.Джерело статті: “https://www.unian.ua/health/intimacy/10965860-nazvano-top-3-pozi-v-seksi-dlya-odnochasnogo-orgazmu-18.html”