В Міносвіти допустили звільнення від ЗНО тих, хто перехворів на Covid-19Під час тестів зовнішнього оцінювання цього року можуть відсіяти тих, хто перехворів на коронавірус
Під час тестів зовнішнього оцінювання цього року можуть відсіяти тих, хто перехворів на коронавірус
Фото: slovoidilo.ua


В Міносвіті побоюються маніпуляцій серед абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє оцінювання

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Після одужання чи виходу з ізоляції хворі і контактні особи зможуть узяти участь у додатковій сесії, або ж йтимуть як звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Про це заявив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний, передає dt.ua.


Він пообіцяв, що міністерство стежитиме, щоби серед учнів, які мають проходити зовнішнє незалежне оцінювання, не було хворих на коронавірус. «Після одужання чи виходу з ізоляції вони або ж зможуть узяти участь у додатковій сесії, або ж йтимуть як звільнені від ЗНО за станом здоров’я, — така категорія вступників була і в попередні роки», — сказав Стадний.


За словами міністра, МОН також готується до можливої маніпуляції коронавірусом серед абітурієнтів, які мають проходити ЗНО, щоб потрапити у «список контактних осіб». «Ми готуємо необхідні заходи. Можливо, знадобиться термометрія на пунктах тестування, точно не зможемо залучати до роботи інструкторами осіб із групи ризику, точно доведеться забезпечити всіх масками й антисептиками. Можливо, потрібно буде ще зменшити кількість учасників в одній аудиторії», — сказав він.


Читайте також: Карантин і ЗНО. Керівник Центру оцінювання знань про те, чого тепер чекати випускникам


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/v-minosviti-dopustili-zvilnennja-vid-zno-tih-hto-perehvoriv-na-covid-19-674509.html”