Найдорожче пиво у світі: огляд найдорожчих марок

Найдорожче пиво у світі: огляд найдорожчих марок


Найбільш дорогим сортом пива, який доступний для покупки на постійній основі, можна назвати La Vielle Bon-Secours

У світі розкоші та вишуканих смаків, пиво займає особливе місце. Не поступаючись дорогим винам та елітним алкогольним напоям, деякі сорти пива досягають астрономічних цін. Розглянемо п’ять найдорожчих пив у світі, які стануть перлинами будь-якої колекції.

Найдорожче пиво у світі: огляд найдорожчих марок

Найдорожче пиво у світі

1. Allsopp’s Arctic Ale — $503,300 за пляшку

Історія цього пива починається далекого 1852 року, коли воно було зварене спеціально для експедиції Сера Едварда Белчера в Арктику. Пляшку, знайдену через сто п’ятдесят років, було продано на аукціоні eBay за понад півмільйона доларів. Це пиво не тільки вражає своєю історією, а є символом пивоварного мистецтва.

2. BrewDog The End of History – $20,000 за пляшку

Це пиво, випущене обмеженою серією всього в дванадцять пляшок, стало відомо не тільки завдяки своєму смаку, а й унікальній упаковці: кожна пляшка поміщена в таксидермовану тварину. З алкогольним вмістом у 55%, це одне з найміцніших пив у світі.

3. Carlsberg Jacobsen Vintage No. 1 — $400 за пляшку

Carlsberg випускає цей вінтажний сорт пива з 2008 року і щороку кількість пляшок строго обмежена. Виготовлене з кращих інгредієнтів і витримане в дубових бочках, це пиво має унікальні смакові нотки шоколаду та карамелі.

4. Schorschbock 57 — $275 за пляшку

Вироблене німецькою пивоварнею Schorschbräu, пиво Schorschbock 57 містить 57,5% алкоголю, що робить його одним із найміцніших у світі. Це пиво пропонує екстремальний смаковий досвід, який не залишить байдужим навіть найдосвідченіших поціновувачів.

5. Crown Ambassador Reserve — $90 за пляшку

Цей австралійський табір випускається обмеженим тиражем, лише 8000 пляшок на рік. Витримується у винних бочках, що надає йому вишуканого смаку з нотками дуба та ванілі.

Найдорожче пиво у світі — це не просто напій, це витвір мистецтва, який увібрав у себе століття традицій, інноваційні методи виробництва та, звичайно, неповторний смак. Ці ексклюзивні сорти пива є предметом полювання колекціонерів та гурманів з усього світу, готових заплатити за пляшку порівняно з цінами на вишукані вина і навіть деякі дорогоцінні камені.