Пентагон не зміг заздалегідь підготувати "адекватні плани" підтримки озброєння, переданого Україні, - BloombergЧитать на русском

Пентагон не зміг заздалегідь підготувати

Пентагон не зміг заздалегідь підготувати "адекватні плани" підтримки озброєння, переданого Україні , — Bloomberg

Про це повідомляє Bloomberg.

Йдеться, зокрема, про БМП Bradley, Stryker, танки М1 та ЗРК Patriot.

«Міністерство оборони надало Україні бронетехніку та системи протиповітряної оборони без плану щодо забезпечення їхньої довгострокової корисності. Хоча Міністерство оборони зараз працює над розробкою такого плану, відсутність далекоглядності у цьому питанні викликає занепокоєння і має бути негайно виправлено», — заявив Роберт Сторч.

Наприклад, Пентагон «передбачив базові курси навчання експлуатації та технічного обслуговування систем ППО Patriot а також початкові деталі та матеріали», але не організував «підвищення кваліфікації для вирішення завдань з технічного обслуговування, процес прогнозування потреб у забезпеченні підтримки», систему постачання запасних частин або обладнання.

Без запланованої матеріально-технічної підтримки, включаючи належні запасні частини, боєприпаси та технічне обслуговування, «українці не зможуть підтримувати ці системи озброєння», сказав Сторч.

21.02.2024 — різне qkxiqdxiqdeihrant