Знищили колону техніки: українські війська відбили атаку ЗС РФ під Вугледаром, — ISWЧитать на русском

Знищили колону техніки: українські війська відбили атаку ЗС РФ під Вугледаром, — ISW

Знищили колону техніки: українські війська відбили атаку ЗС РФ під Вугледаром, — ISW

За даними американських аналітиків, Сили оборони завдали удару по колоні російської бронетехніки в районі Микільського, що за 4 кілометри на південний схід від Вугледару.

У четвер, 2 листопада, Сили оборони України відбили атаку Збройних сил Російської Федерації у районі міста Вугледар Волноваського району Донецької області. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) від 3 листопада.

Повідомляється, що ЗС РФ вели наступальні операції по лінії Куп’янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, під Авдіївкою, на захід та південний захід від Донецька, під Вуледаром, а також в районі кордону Донецької та Запорізької областей.

За даними аналітиків, українські війська зупинили російський наступ у районі Вугледару. Про це говорять геолокаційні кадри, на яких видно, як Сили оборони завдають удару по колоні російської бронетехніки в районі Микільського, що за 4 кілометри на південний схід від Вугледару. Fullscreen xdideeieuieuant

Карта боїв у Донецькій області

Карта боїв у Донецькій області

Фото: ISW

Як зазначають автори звіту, про знищення десятків одиниць російської військової техніки та відбиття атаки ЗС РФ під Вугледаровм повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

Аналітики також згадали, що цю інформацію підтвердив президент України Володимир Зеленський.