У Києві на Жмаченка вийшли на суботник: прибирали в парку, який захистили від забудови

У Києві на Жмаченка вийшли на суботник: прибирали в парку, який захистили від забудови


Вивозять сміття, зрізають дерева. У парковій зоні на вулиці Жмаченка, 20 у Дніпровському районі Києва місцеві жителі вийшли на суботник. Вони наводять лад на ділянці, яку захистили від забудови. Тут під виглядом реконструкції церкви могли звести багатоповерхівку.

Об этом сообщает КОД ЮА

Zhmachenko
На Жмаченка у Києві люди проводять суботник Фото: СтопКор

«Люди зібралися для наведення ладу на території, зрізають сухі дерева, вивозять зламаний паркан та ставлять сміттєві урни.

На місці перебуває багато людей, усі — місцеві мешканці, які хочуть тут бачити парк, а не багатоповерхівку», — зазначив правозахисник ГО «Стоп корупції» Максим Томілов, який перебуває на місці подій.

Zhmachenko
Місцеві жителі захистили парк від незаконної забудови Фото: СтопКор

Також є інформація, що сьогодні планують демонтувати споруду, яка була замаскованим відділом продажу. І звідти вивозять меблі.

21 грудня 2020 року ДАБІ погодила проєкт «Завершення будівництва духовно-благодійного комплексу з пристосуванням під багатофункціональний комплекс» та надала забудовнику всі дозвільні документи. Однак зводити збирались зовсім не храм.

Zhmachenko
Місцева громада вийшла на благоустрій парку Фото: СтопКор

Нагадаємо історію багатостраждальної ділянки та об’єкту недобудови на Жмаченка, 20, яка тягнеться вже багато років. У 2004 році його взяла в оренду у Київради релігійна громада «Християнська надія» – для реконструкції недобудованого адміністративного будинку під реабілітаційний центр. Утім, реконструкція недобудови так і не відбулася, проте всупереч цільовому призначенню землі почалося оформлення документів під будівництво висотного житлового комплексу.

У вересні-місяці 2020 року, дослідивши факти використання ділянки, сесія КМР прийняла рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на вул. Жмаченка, 20 з «Християнською надією» у зв’язку з порушенням останніми умов використання орендованої земельної ділянки.

Читати також:
Столичні активісти протестували проти зведення ЖК у парковій зоні (фото)
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-kyyevi-na-zhmachenka-vyjshly-na-subotnyk-prybyraly-v-parku-yakyj-zahystyly-vid-zabudovy/”