"Неприємна річ": Данiлов вважає, що "сценарії" США щодо війни в Україні небезпечніЧитать на русском

"Неприємна річ": Данiлов вважає, що "сценарії" США щодо війни в Україні небезпечні
"Неприємна річ": Данiлов вважає, що "сценарії" США щодо війни в Україні небезпечні

За словами секретаря РНБО, матеріал американців несе за собою апокаліптичні події, коли відбуваються неможливі речі. Поки що в них необхідності немає і це "дуже небезпечна річ".

Об этом сообщает База компромата

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данiлов висловився з приводу чотирьох сценаріїв війни, зроблених виданням NYT. Про це він розповів в ефірі телемарафону у середу, 12 квітня.

За його словами, він не знає, для чого з’являються ці матеріали, оскільки вони можуть нести небезпеку. А всі, хто намагається зараз передбачити сценарії розвитку подій на фронті, не є військовими експертами, тому це не більше, ніж їхнiй особистий погляд на те, що відбувається.

"Я не знаю, навіщо вони це зробили. Перше – це точно не наш сценарій. Це так звані апокаліптичні сценарії, де неможливе може відбуватися. Саме від цього потрібно відштовхуватися. Усі ці чотири сценарії вкрай складні і мають бути певні обставини, щоб вони починали рухатись. Це досить неприємна річ, коли пишуть про тих чи інших керівників нашої країни. Я не знаю взагалі, навіщо це з’явилося. Це дуже небезпечна річ", — йдеться у повідомленні.

Секретар РНБО також порадив не звертати увагу на подібні сценарії, тому відмовився їх обговорювати.

Источник: Скелеты в шкафу