У Грузії на коронавірус вперше захворіла дитина

У Грузії на коронавірус вперше захворіла дитина


У Грузії на коронавірус вперше захворіла дитина

У ніч на середу, 11 березня, в Грузії повідомили про перший на території країни випадок зараження коронавірусною інфекцією у дитини.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Попередньо, маленькому пацієнтові 12 років. Серед інфікованих ще четверо членів його родини, повідомляє Radio Tavisupleba із посилання на директора Центральної інфекційної лікарні у Тбілісі Тенгіза Церцвадзе.

Дитину шпиталізували разом із групою осіб, які перебували на домашньому карантині з 28 лютого. 10 березня у них підтвердили коронавірус під час повторного тестування.

Загалом за добу в Грузії підтвердили вісім нових випадків Covid-19. Загалом в країні інфекцію підхопили 23 людини.

Також нагадаємо, що сьогодні у США кількість жертв коронавірусу зросла до 30. На Covid-19 захворів 3-річний хлопчик, а в Туреччині повідомили про перший випадок китайської хвороби.

Плейлист 30 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі
Сніданок з 1+1
 • Facebook 12
 • Twitter 1
 • Telegram
 • Messenger
 • Viber

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає — пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

 • уникати контактів з тваринами;
 • не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
 • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
 • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 27 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні
Укрaїнa
 • Facebook 3
 • Twitter 1
 • Telegram
 • Messenger
 • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/u-gruziyi-na-koronavirus-vpershe-zahvorila-ditina-1505778.html”