У «Базиліку» може бути кишкова паличка, - очільник Волині
Тимчасовий виконувач обов‘язків голови Волинської ОДА Олександр Киричук прокоментував отруєння в луцькому кафе «Базилік».


Про це йшлося у вівторок, 20 серпня, під час оперативної наради.


Зі слів очільниці директорки ДУ "Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України" Наталії Янко, керівники закладу не допустили спеціалістів до проведення епідеміологічного розслідування.


На думку Киричука, це може свідчити, що власники знають про те, що відбувається у закладі.


«Є інформація, що там є кишкова паличка. Навіть з рук кухаря! Готують на Словацького та везуть на Кравчука», – заявив він.Керівник зазначив, що влада продовжить обговорення цього питання.


Нагадаємо: у луцькому кафе "Базилік" отруїлися вісім людей, з них троє – діти. За інформацією Волинського обласного лабораторного центру керівництво відмовилося проводити обстеження персоналу закладу на носійство збудників інфекційних захворювань. Керівництво закладу повідомило про проводення епідеміологічного розслідування для встановлення причин та обставин, що, ймовірно, могли призвести до захворювання. До слова, у 2016 році кафе "Базилік" отримало відзнаку від знімальної команди програми "Ревізор".


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • Кір, сальмонельоз, отруєння: Волинь – на сьомій сходинці інфекційного рейтингу
  • Салат з майонезом і риба: розповіли деталі отруєння у Ківерцях (відео)
  • Відвідувачі луцької "Фелічіти" отруїлися соусом


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/45027/u-baziliku-mozhe-buti-kishkova-palichka-ochilnik-volini/”