Українські компанії виходять на міжнародний ринок озброєнняУкраїнські компанії виходять на міжнародний ринок озброєння

Кабінет Міністрів надав право низці компаній здійснювати реалізацією власних товарів військового призначення на зовнішній ринок, а також здійснювати імпорт таких товарів для потреб виробництва.

Про це повідомляє УНІАН.Зокрема відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 706 право самостійно здійснювати експорт/імпорт військової продукції надано: ДП " Харківський машинобудівний завод " ФЕД " ТОВ " Радіонікс " ТОВ " Українська бронетехніка " ПрАТ " Науково-виробниче об’єднання " ПРАКТИКА "

Повідомляється, що це дасть можливість підприємствам безпосередньо вийти на зовнішній ринок з продукцією власного виробництва, розширити власні виробничі потужності та підвищити експортний потенціал за основними напрямками діяльності.

Харківський машинобудівний завод " ФЕД " – займає лідируючі позиції в Україні з серійного виготовлення, ремонту і модернізації агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної технікию ТОВ " Радіонікс " – займається розробкою, виготовленням, модернізацією, технічним обслуговуванням і ремонтом бортових радіолокаційних систем і оптико-електронного обладнання.

Серед продукції підприємства активні головки самонаведення для ракет " повітря-повітря " та " земля-повітря " . ТОВ " Українська бронетехніка " спеціалізується на виробництві спеціалізованої броньованої техніки (бронемашини " Варта " та " Новатор " ), артилерійського озброєння (міномет УПІК-82), автомобілів швидкої медичної допомоги та польових кухонь.

Науково-виробниче об’єднання " ПРАКТИКА " – виробництво військового та спеціального транспорту (сімейство бронемашин " Козак " , бронетранспортери та ін.), захисних конструкцій (різноманітні модулі, броньовані блок-пости тощо), протипожежного устаткування та обладнання для атомних електростанцій. Раніше право на самостійний екпорт/імпорт було надано приватним компаніям " Інтерпроінвест " , " Укрспецтехніка " та " Укрспецсістемс " .


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/179686-ukrayinski-kompaniyi-vykhodyat-na-mizhnarodnyy-rynok-ozbroyennya.html”