Геращенко отримала листи від політв’язнів Карпюка і Кияшка

Геращенко отримала листи від політв’язнів Карпюка і Кияшка


<span>Микола Карпюк</span> — Геращенко отримала листи від політв’язнів Карпюка і Кияшка
Микола Карпюк
У листі Карпюк дякує всім українцям і владі за моральну підтримку родин політв‘язнів


Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко отримала листи від українських політв’язнів Ігоря Кияшка і Миколи Карпюка.


Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.


«Отримала листи від політв’язнів Кремля Миколи Карпюка і Ігоря Кияшка. Микола незаконно утримується в російській тюрмі за абсолютно абсурдними звинуваченнями вже майже 5 років...., Ігоря затримали рік тому, звинуватили в шпигунстві — традиційна для російських судилищ проти українців стаття», — написала перший віце-спікер.


За її словами, у листі Карпюк дякує всім українцям і владі за моральну підтримку родин політв‘язнів, просить переказати вітання Президентові і, взагалі, «дуже теплі слова написав українцям».


«Никто не вправе заявлять, что украинцы не способны на национальную солидарность»- це з листа Миколи Карпюка, де багато важливих роздумів про силу любові і добра. Я не знаю пана Миколу особисто, але з листа мені здалося, що він — глибоко віруюча людина, серце якої відкрите і не озлобилося, попри обставини, попри 5 років тюрми», — зазначила перший віце-спікер.Водночас, за її словами, Кияшко написав, що в переддень новорічних свят слова підтримки від українців були для нього дуже важливі.


«Політв‘язні подають усім нам великий приклад сили волі, мужності і віри. Наше завдання — підтримувати родини і боротися за звільнення всіх. Принагідно дякую всім, хто підтримав ідею написати листа нашим бранцям, мені здається, це важлива моральна підтримка», — зазначила Геращенко.


Нагадаймо, у грудні минулого року Сенцов та Карпюк отримали в російських колоніях електронні листи з України.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/gerashchenko-otrimala-listi-vid-politvyazniv-karpyuka-i-kiyashka-560556.html”