Харківська поліція вживає комплекс заходів для недопущення розвитку силового протистояння на ринку «Барабашово» (ОНОВЛЕНО)



Для забезпечення публічного порядку та безпеки громадян на території торговельного центру знаходяться наряди патрульної поліції, слідчо-оперативні групи, спецпризначенці, фахівці вибухотехнічного управління поліції. До Київського відділу поліції доставлено 20 громадян для встановлення їх осіб та обставин події.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

27 лютого близько 11:30 до Київського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці Амурській біля ринку «Барабашова» зібралось більше 100 людей та, нібито, лунають вибухи.

На місці події поліцейські виявили близько 100 осіб.

Як розповів начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко, поліцейськими вилучено кілька гумових кийок, газові балончики. Також встановлюється, який вид зброї було застосовано під час конфлікту. Окрім того, до відділу поліції доставлені 20 осіб, які наразі опитуються. Від сльозогінного газу також постраждало кілька поліцейських.

Всього до поліції надійшло 8 повідомлень щодо ситуації на території торговельного центру. Факт події внесено до Єдиного обліку заяв та повідомлень Київського відділу поліції.

Працівники слідчо-оперативних груп проводять огляд місця події.

Керівництво ГУНП в Харківській області та Управління превентивної координують роботу служб та підрозділів поліції щодо врегулювання конфліктної ситуації на ринку.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/harkivska-policziya-vzhyvaye-kompleks-zahodiv-dlya-nedopushhennya-rozvytku-sylovogo-protystoyannya-na-rynku-barabashovo-onovleno/”