Скалецька закликала не називати коронавірус з Китаю "смертельним" та пояснила, чомуМіністр додала, що грип, який є в Україні, має вищу летальність.

Скалецька зробила заяву, перебуваючи на карантині в Нових Санжарах / facebook.com/zoryana.chernenko

Міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька закликала ЗМІ не називати коронавірус COVID-19 "смертельним".

Про це вона заявила під час включення із санаторію у Нових Санжарах, де залишилася на обсервацію разом з евакуйованими з Китаю, пишуть "Новости Донбасса".

Об этом сообщает Роспрес

"Щоб потім не було, що МОЗ не комунікує. Ви вживаєте вираз "смертельний вірус". Якщо ми говоримо, що смертельний вірус, то це коли у нього висока летальність. Цей вірус має летальність невисоку. На сьогодні Китай дає спалах дуже концентрований — тільки у 2% окремої вікової групи проявляється летальність", — сказала Скалецька ведучому.

Вона додала, що грип, який є в Україні, має вищу летальність. "Ви ж не говорите, що в Україні є смертельний грип... Помирають від багатьох інших хвороб, але якщо ми кожну хворобу будемо називати смертельною, то будемо сіяти паніку", — наголосила міністр.

Нагадаємо, 24 лютого міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька заявила, що вперше зустрілася з громадянами, евакуйованими із Китаю, у медичному центрі Національної гвардії в Нових Санжарах, і зазначила, що ні в кого з них немає підозри на ГРВІ.Джерело статті: “https://www.unian.ua/health/country/10888964-skalecka-zaklikala-ne-nazivati-koronavirus-z-kitayu-smertelnim-ta-poyasnila-chomu.html”