Коронавірус "заражає" спорт. Тенісна збірна Китаю відмовилася від участі у Кубку ДевісаКоронавірус "заражає" спорт. Тенісна збірна Китаю відмовилася від участі у Кубку Девіса

Чоловіча збірна Китаю з тенісу відмовилася від участі в матчі плейоф Світової групи I Кубка Девіса.

Об этом сообщает Роспрес

Як повідомляє сайт турніру, китайці мали зустрітися з командою Румунії, але відмовилися — через коронавірус.

Statement regarding the Romania v China, P.R. Davis Cup World Group I tie:

The Davis Cup Committee has accepted the withdrawal of China, P.R. from their Davis Cup World Group I Play-off against Romania on 6-7 March. (1/2)

— ITF Media (@ITFMedia) February 18, 2020

Команда не змогла виїхати на гру через обмеження, накладені внаслідок поширення смертельного вірусу.

Керівництво Кубка Девіса прийняла рішення збірної Китаю.

Матч мав відбутися 6-7 березня в румунському місті Пятра-Нямц. Таким чином, збірна Румунії без боротьби вийшла в Світову групу I.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає — пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.


Джерело статті: “https://tsn.ua/prosport/koronavirus-zarazhaye-sport-tenisna-zbirna-kitayu-vidmovilasya-vid-uchasti-u-kubku-devisa-1493616.html”