Зерна чи мелена: Кава на будь-який смак

Зерна чи мелена: Кава на будь-який смак


Арабіка є одним з найбільш популярних і затребуваних сортів кави в світі. Такий напій припаде до смаку як початківцю кавоману, так і вимогливому гурману.

На сайті https://arabica.com.ua/ є можливість замовити напій з різних куточків світу, насолоджуючись смаковими феєрверком і неповторним ароматом справжньої кави.

Об этом сообщает http://iposs.net

Найширша географія

В інтернет-магазині є можливість замовити собі найкращу каву з Бразилії, Гватемали, Гондурасу, Домінікани, Індії, Кенії, Колумбії, Коста-Ріки, Куби, Нікарагуа і багатьох інших країн різних континентів.

У кожній з країн продукцію по-різному вирощують, відбирають, обробляють. Відрізняються також природні умови і висота, на якій розташовані плантації. Все це дає кави кожної з країн властивий тільки йому неповторний смак і аромат.

Наприклад, в бразильському напої домінує помітний горіховий смак, в якому також вгадується гіркувато-шоколадний присмак і легка-легка кислинка. Кава з Ефіопії притаманні нотки квітів, фруктів і шоколаду. Яскраві фруктові, ягідні і винні відтінки разом з підкресленою кислинкою.Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/850273”