Серед представників Трампа на суді по імпічменту в Сенаті — обвинувач у справі імпічменту КлінтонаПро це повідомляє Associated Press.

Об этом сообщает http://balansst.com

Як Дершовіц, так і Стар є регулярними коментаторами на телеканалі Fox News, який вважається прихильним до Трампа. Його ведучі вже оголосили, що на момент участі юристів у сенатських судових засіданнях щодо імпічменту президента США призупиняють із ними співпрацю.

Алан Дершовіц раніше працював на професорській посаді в Гарвардському університеті. Він є експертом із конституційного права і в останні роки підтримував розширення президентських повноважень, якого намагається досягти Трамп.

Натомість Кенет Стар відомий своєю роллю в розслідуванні у справі імпічменту Білла Клінтона через його позашлюбний зв’язок із Монікою Левінськи. Тоді він відігравав роль обвинувача, а тепер же виступатиме на стороні захисту.

Крім того, за інформацією Associated Press, юридичну групу Дональда Трампа очолять юрист Білого дому Пет Сіполоні та особистий адвокат президента США Джей Секулов. До групи також увійдуть Пем Бонді, колишній генеральний прокурор штату Флорида, і один із близьких до Трампа людей, зазначило джерело інформагентства.

Нагадаймо, суд у справі імпічменту Дональда Трампа в Сенаті почнеться 21 січня.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/sered-predstavnikiv-trampa-na-sudi-po-impichmentu-v-senati-obvinuvach-u-spravi-impichmentu-klintona”