На Київщині затримали ґвалтівника неповнолітньої племінниціВчора, телефоном до поліції Київської області звернулася мама чотирнадцятирічної дівчинки і повідомила, що її доньку зараз ґвалтує рідний дядько. Вона не могла сама захистити дитину, адже знаходилася далеко від дому.

Об этом сообщает http://allbiznes.net


Поліцейський наряд, який отримав виклик, не вагаясь, зайшов у будинок і врятував дівчинку.


На изображении может находиться: 2 человека, люди стоят

Як з’ясувалось, покидьок напоїв племінницю алкоголем до запаморочення, а після почав гвалтувати. Свідком цього став рідний брат дівчинки, який побачив це жахіття через вікно і повідомив матері.


Стараннями поліцейських зараз ґвалтівник знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі готують йому підозру за частиною 3 ст.152 КК України, санкція якої передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі.


Але не вже це достатньо для цієї мерзоти….?!


Марафон «16 днів без насилля» триває, але не для таких виродків.


Треба терміново приймати державні рішення, дослухатися до авторів і ініціаторів посилення відповідальності та введення додаткових обмежень за насильницькі злочини відносно дітей.


Дай Боже, дитині та її родині без наслідків пережити цю трагедію.


Якщо бачите схильності «особи» до насилля — не мовчіть! Краще разом попередити злочин ніж мати такі жахливі наслідки!


Андрій Нєбитов, Поліція Київської областіДжерело статті: “http://cripo.com.ua/news/crime/na-kiyivshhini-zatrimali-gvaltivnika-nepovnolitnoyi-pleminnitsi/”