Гончарук наполягає на звільненні керівництва ДСНС Одеської областіГончарук наполягає на звільненні керівництва ДСНС Одеської області

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наполягає, аби у зв’язку з пожежою в коледжі було звільнено керівництво Головного управління ДСНС в Одеській області.

Об этом сообщает http://refinancesandiego.org

Про це глава Кабміну сказав під час брифінгу в Одесі, куди він поїхав з візитом.

Він звернувся до голови ДСНС України з проханням відсторонити від роботи, а зголом і звільнити з посади керівника ДСНС Одещини і його заступника відповідального за профілактику.

Гончарук також повідомив, що було ухвалене рішення про про звільнення керівника департаменту освіти Одеської ОДА.

"Людина, яка відповідала за навчальну частину в області, з певних причин не справилася зі своїми обов’язками. Там не були оформлені необхідні документи для того, що коледж міг нормально отримати фінансування на капітальні видатки”, — розповів прем’єр-міністр Олексій Гончаренко. Він також повідомив, що востаннє будівлю згорілого коледжу перевіряли 5 років тому.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 4000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали майже 30 осіб. Крім того, від початку пожежі 14 осіб офіційно вважали зниклими безвісти.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами. Поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі: аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал.Утім, правоохоронці знайшли розбіжності між показати свідків та реальними подіями.

Наразі у пожежі загинуло четверо осіб. Першою була 17-річна студентка коледжу. Вона вистрибнула з вікна будівлі і отримала травми несумісні з життям. У лікарні 7 грудня помер пожежник, який рятував з вогню студентів коледжу. Станом на 8 грудня у пожежі загинуло десять осіб, вісім з яких знайшли під завалами.

В Одесі 5-6 грудня оголосили днем жалоби. Студенти згоріло коледжу відновлять навчання у понеділок, 9 грудня. Вони навчатимуться в аудиторіях Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, а також в іншому корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Відео Знесилені і виснажені: вже третю добу під згорілим коледжем чергують родичі зниклих безвісти

Кількість загиблих у пожежі в економічному коледжі в Одесі збільшилася до чотирьох. Поряд з тілом чоловіка пошуковці знайшли загиблу жінку. Ще 11 людей вважаються зниклими безвісти, їх досі шукають. Тим часом по допомогу до медиків за останні три доби звернулася 31 людина. 29 з них — досі у лікарнях, четверо — у тяжкому стані.

Знесилені і виснажені: вже третю добу під згорілим коледжем чергують родичі зниклих безвісти
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/goncharuk-napolyagaye-na-zvilnenni-kerivnictva-dsns-odeskoyi-oblasti-1456203.html”