Розстріли Майдану: судді не менше року виноситимуть вирок у "справі беркутівців"Розстріли Майдану: судді не менше року виноситимуть вирок у "справі беркутівців"

Судді столичного Святошинського райсуду для винесення вироку у справі проти п’ятьох колишніх "беркутівців", причетних до масових розстрілів на Майдані у 2014 році, не менш як рік перебуватимуть у кімнаті для нарад.

Об этом сообщает http://kbrvdvkr.top

Про це "УНІАН" повідомив суддя Святошинського райсуду Сергій Дячук.

За словами Дячука, наразі у "справі беркутівців" було не менше 200 засідань суду. "Опрацювати лише одне засідання під час написання вироку — це не менше ніж три дні. Це ж не просто зробити стенограму. Тут потрібно аналізувати, співставляти, робити висновки, — сказав суддя.

Дячук розраховує на покращення технічного забезпечення суду на початку 2020 року. Тоді установа переїде у нову будівлю. За словами Дячука, наразі судді працюють на комп’ютерах десятирічної давності, на яких неможливо переглядати відео у високій якості.

Як повідомлялося, 21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи. Саме цими днями в Україні розпочалися Помаранчева революція 2004 року та Революція гідності 2013 року.

За даними Моніторингової місії ООН, впродовж усіх подій Майдану загинули 98 осіб, серед яких 84 – учасники протестів, ще 13 – правоохоронці та одна людина, яка не була учасником. Станом на кінець 2018 року слідство встановило 441 підозрюваного, які можуть бути причетними до злочинів проти учасників протестних акцій, зокрема, до масових вбивств. Більшість із них були працівниками правоохоронних органів, чиновниками міської адміністрації, прокурорами та суддями.

Відео Майдан у цифрах: ТСН.Тиждень дослідив статистику Революції гідності

За 94 дні зимової революції через Майдан пройшов безкінечний потік людей. В перший день 21 листопада — півтори тисячі. Далі — десятки, сотні тисяч. Найбільші акції протесту збирали до мільйона людей. Загальна кількість учасників Євромайдану коливається від 3 до 4 мільйонів.

Майдан у цифрах: ТСН.Тиждень дослідив статистику Революції гідності
ТСН. Тиждень
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/rozstrili-maydanu-suddi-ne-menshe-roku-vinositimut-virok-u-spravi-berkutivciv-1453533.html”