Біля Петрівського вилучили 31 вибухонебезпечний предметПресцентр Об’єднаних сил повідомив про ситуацію на ділянках розведення сил і засобів на фронті російсько-української війни.

Об этом сообщает http://remco.com.ua

На ділянці розведення №1 (Станиця Луганська) завершено процес фарбування металоконструкції шляхопроводу та вивезення будівельного сміття.

Тривають заходи на ділянці розведення №2 побіля Золотого-4 Луганської області щодо демонтажу заявлених фортифікаційних споруд. Сьогодні, 19 листопада, було обстежено 0,01 гектара потенційно небезпечних територій – вибухонебезпечних предметів (ВНП) не виявлено. Окрім того, повністю розібрано один бліндаж.

На ділянці розведення №3, поблизу Богданівки й Петрівського Донецької області, триває очищення територій від вибухонебезпечних предметів. Сьогодні співробітники ДСНС України обстежили 2,6 гектара території та вилучено 31 ВНП. Загальні показники з початку робіт складають 17,57 га та 153 ВНП відповідно.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1574185442-bilya-petrivskogo-viluchili-31-vibuhonebezpechniy-predmet.html”