Блискучий комбриг, котрий мав стати чудовим генералом: "Людина, на яку можна покластися", - Аваков висловився у зв’язку з загибеллю командира 128-ї ОГШБ ЗСУ Євгена Коростельова7 листопада міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із начальником генштабу і радником президента показував позиції ЗСУ в Золотому і Петрівському послам країн G7. Водив делегацію комбриг 128-ї ОГШБ Євген Коростельов.

За кілька днів після цього один з провідних командирів ООС, та пективний воєнначальник ЗСУ отримав важке поранення на фронті, від котрого не судилося одужати. Сьогодні вночі , з сумом зазначають .

Об этом сообщает http://bestportal.org

"Життя і смерть завжди так поруч. 7 листопада ми не святкували червоний день календаря. Того дня разом з начальником генштабу і радником президента я показував наші позиції на лінії фронту послам G7 в Золотому і Петрівському. На пункті пропуску та на самому передку, в Петрівському/Новобогданівці. Там нас приймав, показував позиції, водив по вікнах і бліндажах комбриг 128 ОГШБ Євген Коростельов", — написав Аваков у Facebook.

За його словами, бійці бригади були прекрасно підготовлені, позиції — в порядку.

"Світило сонце, тиша, ніхто не стріляв, попереду стояла машина ОБСЄ начебто символізуючи весь час миру, всі були раді і задоволені", — зазначив міністр.

"Ми з послами полетіли, Євген залишився. Майже вночі. Подякували йому — великій впевненій, красивій людині — і полетіли. Він був трохи втомлений, зарослий щетиною воїн, людина, на яку можна покластися. Через день Євген підірвався на ворожій міні ... А вчора ... вчора він помер від ран у Харківському госпіталі. Ось таке життя ... життя за тих, хто, може, про це і не думає ... і така смерть ... для мене це дуже особисте, дуже важливе і важке. Хочу щоб і для вас було важливим. Пам’ятаю. Ціную і плачу з близькими, ось така вона сука — війна — життя і смерть. Слава ГЕРОЮ!", — написав Аваков.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/blyskuchyi-kombryh-kotryi-mav-staty-chudovym-heneralom-liudyna-na-iaku-mozhna-poklastysia--avakov-vyslovyvsia-u-zviazku-z-zahybelliu-komandyra-128-i-ohshb-zsu-ievhena-korostelova-304118.html”