Разумков про скандали всередині фракції "Слуги народу": У нардепів немає досвіду підкилимних ігорРазумков: Іноді є непорозуміння, яке призводить до конфліктів

Скандали, які виникають останнім часом всередині фракції "Слуги народу" у Верховній Раді, пов’язані з відсутністю досвіду у народних депутатів. Таку думку спікер парламенту Дмитро Разумков висловив "Фокусу" в інтерв’ю, опублікованому 15 листопада.

Об этом сообщает http://kompromat1.top

"Наша фракція молода і найбільша в історії України. У нас багато людей не мають політичного стажу. Те, що у нардепів немає досвіду підкилимних ігор, добре. Але іноді через це трапляються курйози. Є і внутрішньопартійні дискусії", – сказав він.

За словами спікера, у кожного нардепа є своя думка, а "дискусія означає лише те, що люди вміють думати".

"Я не бачу в цьому проблеми. Якби був загальний "одобрямс", не було б узагалі жодного результату. З іншого боку, іноді є непорозуміння, яке призводить до конфліктів. У таких випадках потрібно мати волю до примирення", – вважає Разумков.

Станом на 16 листопада фракція "Слуга народу" має у своєму складі 252 нардепів.

Останнім часом у фракції "Слуги народу" відбулося кілька скандалів. Останній із них пов’язаний із нардепкою Анною Скороход. 14 листопада вона заявила, що через її голосування затримали її чоловіка. Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія стверджував, що фракція не причетна до цього, він додав, що Скороход неодноразово пропонувала депутатам "грошову матеріальну допомогу". Видання "КиевВласть" зазначало, що цивільний чоловік Скороход – імовірно, бізнесмен Олексій Алякін, власник українського ТОВ "Будівельний комбінат "Прогрес", компанія займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Алякіна пов’язують із бізнесменом Павлом Фуксом.

14 листопада нардеп від "Слуги народу" Антон Поляков, який був ініціатором збору підписів за відставку Руслана Рябошапки з посади генпрокурора, повідомив, що його і Скороход виключили із фракції.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-razumkov-pro-skandali-vseredini-fraktsiji-slugi-narodu-u-nardepiv-nemaje-dosvidu-pidkilimnih-igor-1430756.html”