Секретарю виборчої дільниці суд призначив п’ять років умовноОбухівський районний суд Київської області 11 жовтня ухвалив вирок секретарю виборчої дільниці №321282 у Василькові, яка заповнила підсумковий протокол у кафе, а не в приміщенні дільниці.

Об этом сообщает http://zarabotok-v-internet.com

Про це пише Главком з посиланням на вирок суду.

Жінка приїхала з Василькова здавати протоколи про підсумки голосування в окружну виборчу комісію в Обухові. Однак під час прийому ОВК виявила помилки й повернула документи голові дільничної комісії.

Секретар вирішила, що протоколи можна виправити на місці, у сусідньому кафе, а не повертатися до Василькова в приміщення ДВК, як того вимагає закон.

Там її “на гарячому” застукали спостерігач “Опори” й один з кандидатів у народні депутати.

11 жовтня обвинувачена уклала з прокурором угоду про визнання провини. Сторони погодили покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном три роки. Пом’якшувальними обставинами послужили стан здоров’я секретаря ДВК та її щире каяття, а також наявність на утриманні непрацездатної особи.

Жінку визнали винною за ч.4 ст.158 Кримінального кодексу – фальсифікація виборчих документів.

Нагадаємо, що по 94-му округу до Верховної Ради обрався представник “Слуги народу” Олександр Дубинський.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/sekretaryu-vyborchoyi-dilnytsi-sud-pryznachyv-p-yat-rokiv-umovno_1088236.html”