Росія відправила ООН вимогу "забрати" у США комітет з роззброєння, – ЗМІПро це повідомляє дипломатичне джерело, передає Depo.ua з посиланням на ТАСС.

Об этом сообщает http://kod-ua.com

Росія пропонує перенести роботу даного комітету до Відня або Женеви.

Відповідний документ вже внесений на розгляд.

Раніше Кремль заявляв про можливість прийняття такого рішення в зв’язку з невидачею віз США членам російської делегації, які є учасниками комітету.

Нагадаймо, США не видали віз на нинішню сесію генеральної асамблеї ООН 18 російським дипломатам.

Раніше десятеро делегатів з Росії не отримали візу для участі в Генеральній асамблеї ООН в Нью-Йорку.

Після цього Росія заявила, що не може дати симетричну відповідь США на невидачу віз російським делегатам Генасамблеї ООН.

Влада США пояснила невидачу віз російським дипломатам міркуваннями безпеки.

Як відомо, 28 серпня американському сенатору від Демократичної партії та критику Кремля Крісу Мерфі не дали візу для в’їзду в Росію, куди він збирався приїхати у складі двопартійної делегації Конгресу США.

Після цього американський сенатор Кріс Мерфі заявив, що відвідає Україну, аби продемонструвати підтримку США новому українському уряду.

А 27 серпня стало відомо, що американському сенатору і члену Республіканської партії Рону Джонсону відмовили у видачі російської візи.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/svit/rosiya-vidpravila-oon-vimogu-zabrati-u-ssha-komitet-z-rozzbroennya-zmi-201910181047173”