За ніч франківські патрульні затримали трьох чоловіків з наркотиками (ФОТО)В ніч на середу, 9 жовтня, поліціянти виявили трьох осіб, які при собі зберігали речовини схожі на наркотичні.

Об этом сообщает http://russian-time.com

Поліціянти роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили чоловіка, який побачивши поліцію забіг у під’їзд. Направившись за ним, інспектори виявили що громадянин стоїть у під’їзді з пакетом у руках. Щось пояснити він відмовився. При поверхневий перевірці у нього було виявлено три згортки з сухою подрібненою речовиною зеленого кольору ззовні схожою на наркотичну.

Ще один випадок по вулиці Млинарській. Під час проведення поверхневої перевірки у 22-річного водія, якого доставляли в ОНД для освідчення на стан наркотичного сп’яніння, було виявлено два паперових згортки з речовиною рослинного походження схожою на наркотичну, інформує “Галка” з посиланням на патрульну поліцію.

Інший випадок по вулиці Гаморака. При поверхневій перевірці 23-річного громадянина, який поводив себе підозріло, виявлено паперовий згорток із речовиною схожою на наркотичну.

В усіх випадках для вилучення, ймовірно, наркотичних речовин та встановлення обставин справи на місце події прибула СОГ.Джерело статті: “https://galka.if.ua/za-nich-frankivski-patrulni-zatrima/”