У Коломойського є «золота акція»: стало відомо про серйозні проблеми Зеленського з «Слугою народу» в РадіФракція монокоалиции «Слуга народу» не витримала першого тесту на міцність. Такі висновки зробила журналіст Соня Кошкіна, звернувши увагу на скандальний провал поправок у Кримінальний кодекс, що дозволяють обшукувати нардепів без рішення суду.

Об этом сообщает http://jakesms.com

У своїй статті журналіст пише, що тріщини в парламентському єдності пішли після того, як Ігор Коломойський побував в Офісі президента і пояснив, скільки буде коштувати лояльність необхідних «Слузі народу» 30-40 депутатів.

Вже на наступний ранок після цієї зустрічі, зазначає Кошкіна, на об’єктах націоналізованого «Привату» силовики провели обшуки, метою яких був пошук документів, без наявності яких державі Україна не зможе виграти суди проти колишніх власників Приватбанку.

Тоді ж він заручився підтримкою голови Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва, і на конференції YES публічно оголосив, що голову АМК президент вирішив не міняти.

Таким чином, Ігор Коломойський зумів отримати справжню «золоту акцію», причому не тільки в Раді, але по країні в цілому.Джерело статті: “http://povin.com.ua/232988-21-09.html”