WhatsApp припинить працювати на старих версіях Android і iOS з 1-го числа
Як стало відомо від офіційного джерела, з 1-го лютого 2020 року месенджер WhatsApp припинить працювати на Android і iOS, в результаті чого мільйони людей втратять можливості його використовувати будь-яким чином. Чи не буде проводитися підключення до серверів, в результаті чого виявиться неможливо не тільки просто відправити повідомлення, але ще і навіть просто переглянути історію листування з ким-небудь. Пов’язано це з тим, що такого роду програмне забезпечення, за словами його розробником, не може повноцінно працювати на старих вже застарілих версіях ОС, тому що вони містять в собі багато «дірок» у плані безпеки.

Об этом сообщает http://polemika.top

Саме тому вже на початку наступного року використовувати даний сервіс стане неможливо на будь-яких моделях iPhone, які працюють на iOS 7 і старіших збірках ОС. Крім того, доступу до WhatsApp позбудуться власники смартфонів на Android 2.3.7 і будь-яких старіших збірках цієї операційної системи. В даний час такі, як відомо, використовує кілька мільйонів чоловік по всьому світу, і всі вони вже незабаром не зможуть користуватися найбільшим і найвідомішим у світі месенджером, який є найбільш поширеним. Не оминули такі події стороною і платформу Windows Phone, яка мертва повністю ось уже як кілька років.

На платформі WP використовувати WhatsApp стане неможливо вже з 1 січня 2020 року, тобто з настанням нового року. Йдеться про всі версії даної операційної системи, починаючи з найстаріших і закінчуючи найновішими, хоча навіть такі були випущені кілька років тому. За словами розробником даного мессенджера, подібні нововведення позитивно позначаться на загальній захищеності користувачів. Вони пропонують вже зараз оновити ОС до більш нової, а якщо зробити це не представляється можливим, слід задуматися про зміну телефону на новіший, тим більше що зараз на ринку повно нових моделей, на яких месенджер гарантовано буде повноцінно працювати щонайменше наступні п’ять років .


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/75415”