Фракція “Слуга народу” складає список потенційних кандидатів у ЦВКФракція партії “Слуга народу” вже має список із 35 потенційних кандидатів на посади членів Центральної виборчої комісії, передає 1NEWS з посиланням на “Укрінформ“.Про це голова фракції Давид Арахамія сказав журналістам у кулуарах парламенту 13 вересня.


“У нас не було навіть внутрішньопартійної дискусії, потрібно змінювати склад ЦВК чи ні. Ми розуміли, що рано чи пізно ЦВК буде перезавантажено… Зараз уже є десь 35 кандидатів, із яких треба скласти шорт-лист, щоб ці люди виглядали нормально, з професійної точки зору і в очах громадськості, які можуть нормально захищати інтереси виборців”, – зазначив Арахамія.


На запитання журналістів, чи встигне “Слуга народу” сформувати цей короткий список до понеділка, політик відповів: “Ви ж бачите, що ми можемо працювати в турборежимі. Хтось буде у неділю працювати, щоб зробити цей шорт-лист і провести остаточні співбесіди, щоб потім подавати кандидатури”.


Говорячи про те, чи зможуть запропонувати своїх представників політсили, які не проголосували за розпуск ЦВК – “Голос” і “Європейська солідарність”, Арахамія сказав, що якби це залежало від нього, він “надав би місця “Голосу””.


“Можливо, і “ЄС” теж треба дати місця – я не знаю, як це має бути за законом”, – додав лідер фракції “Слуги народу”.


Арахамія зазначив, що напередодні “майже всі фракції під час розмови з представниками “Слуги народу” висловлювалися за перезавантаження ЦВК”.


“Я питав усіх лідерів фракцій щодо їхньої позиції. Усі, крім “ЄС” говорили, що у них позиція стійка – за перезавантаження ЦВК. У “Голосу” була позиція утримуватися від голосів”, – сказав Арахамія.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/fraktsiya-sluga-narodu-skladaye-spysok-potentsijnyh-kandydativ-u-tsvk.html”