Це пікантно: вагітна Ешлі Грем у прозорій сукні і на підборах блищала на показі



Це пікантно: вагітна Ешлі Грем у прозорій сукні і на підборах блищала на показі

Вчора модель plus size відвідала шоу Savage X Fenty на Тижні моди в Нью-Йорку. На модний показ зірка приїхала у відвертій сукні-сітці, під якою було чорне боді. Пікантний лук модель доповнила жовтими босоніжками зі зміїної шкіри на підборах, в тон яким підібрала клатч і тон якому навіть зробила макіяж очей.

Эшли Грэм_1

Легка хвиляста укладка, золоті сережки-висячки і нюдові губи завершували образ зірки. Ешлі любить підкреслювати свій вагітний живіт обтислим вбранням.

Эшли Грэм_2

Ось буквально днями зірка відвідувала вечірку Harper’s Bazaar Icons, яка відбулася в рамках Нью-Йоркського тижня моди. Тоді на публіці Грем з’явилася в чорній обтислій мереживній сукні з пір’ям на подолі. Вбрання дуже вишукане і навіть вельми пікантне. Не збентежило Ешлі навіть те, що видно було целюліт на її ногах.

Эшли Грэм

Іноді манекенниця одягає і більш просте вбрання. Наприклад, на показ S by Serena Williams Fashion Show, на який вона приїхала разом з чоловіком Джастіном Ервіном, дівчина одягла більш просту сукню в принт і жовті босоніжки на зав’язках і підборах.

Эшли Грэм и Джастин Эрвин

Фотогалерея Світські виходи вагітної Ешлі Грем (10 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/show-biznes/ce-pikantno-vagitna-eshli-grem-u-prozoriy-sukni-i-na-pidborah-blischala-na-pokazi-1409166.html”