Amazon буде жертвувати зайві товари на благодійність
Нерозпродані або зайві товари, які раніше просто знищувалися, тепер будуть перерозподіляти в благодійні організації

Amazon запустив програму під назвою Fulfillment by Amazon (FBA) Donations, в рамках якої нерозпродані або повернуті товари сторонніх продавців підуть на благодійність. Про це повідомляє сама компанія.

Програма стартує з вересня цього року в США і Великобританії. Як пише ритейлер, це не єдиний напрямок благодійності, яким він займається. Amazon жертвує «мільйони продуктів» щорічно: у США він працює з благодійною організацією Good360, яка допомагає направляти надлишки товарів на благодійність різним компаніям, у Великобританії — з Армією порятунку і організаціями Newlife і Barnardo’s.

CNBC пишуть про те, що така програма дозволить скоротити кількість нерозпроданих речей, які відправляються на звалище, а також допоможе нужденним. Сторонні продавці зможуть відмовитися жертвувати свої товари, якщо захочуть.

Програма покликана не тільки скоротити обсяги утилізації товарів, а й допомогти екології, а також знайти застосування ще придатним продуктам.

Нова програма буде вигідна для рітейлерів, так як пожертвувати товари стане дешевше. Повернути їх постачальнику через Amazon коштує 50 центів, в той час як за утилізацію компанія стягує 15 центів. Релізу Amazon передували звіти про те, що компанія викидає безліч речей.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

  • Корисне татуювання – як це працює
  • У Дніпро-Бузькому лимані виловили кілька мохнаторуких китайських крабів

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/08/18/amazon_bude_zhertvuvati_zajvi_tovari_na_blagodijnist.html”